Titles you rated
Cast AwayRated ★ 3.5
The ArtistRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
DelicacyRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
AlfieRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0