Titles you rated
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 2.5
The ExpendablesRated ★ 3.5