Titles you rated
Miracle on 34th StreetRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0