Series
Ratings
160- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.5
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Singles' InfernoRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.0
Earth ArcadeRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.5