Series
Ratings
76
Sweet Stranger and MeRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 2.5
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 4.0- Chosun PoliceRated ★ 4.0
Two MothersRated ★ 3.5
Yellow BootsRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- 특수사건전담반 TENRated ★ 4.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 4.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0