Titles you rated
Love Is Blind: HabibiRated ★ 4.5
Love is Blind JapanRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.5- 커플팰리스Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Love Is BlindRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Love is Blind: Brazil Season 1Rated ★ 3.0
Love Is BlindRated ★ 4.0
Love Is BlindRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0