Titles you rated
BraveRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Fourth PlaceRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 5.0
Ernest & CelestineRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 5.0