Titles you rated
Inspector LavardinRated ★ 4.0
Chicken with VinegarRated ★ 3.5
Case for a Rookie HangmanRated ★ 3.0
Joseph KilianRated ★ 3.0
The MastermindRated ★ 4.0
ForebodingRated ★ 3.5
CloudRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5- Isle of SnakesRated ★ 4.0
CreepyRated ★ 4.5
LoftRated ★ 4.0
The Guard from the UndergroundRated ★ 3.0
DoppelgangerRated ★ 3.5
At the BenchRated ★ 3.0
GondolaRated ★ 3.5
Black BagRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.0
A Man VanishesRated ★ 3.5
The Unspoiled DiamondRated ★ 3.0- Mist Whispers Like WomenRated ★ 3.5