Series
Ratings
27
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0