Movies
Ratings
15
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.0
Love, RosieRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 4.0