Titles you rated
Hot BrothersRated ★ 0.5
Suspicious PartnerRated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 0.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 2.0
Six Flying DragonsRated ★ 1.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 2.5
PastaRated ★ 1.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 2.0