Titles you rated
Flying ColorsRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0