Titles you rated
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
11 A.M.Rated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 2.5
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5