Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 2.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.0
FrankensteinRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 2.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 1.5
Good NewsRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
Finding ForresterRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.0