Series
Ratings
66
The StudioRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
KiddingRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 4.5
The WhirlwindRated ★ 3.5
SilentRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
UnnaturalRated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
King of DesertRated ★ 2.5