Titles you rated
Suicide SquadRated ★ 4.5
DOA: Dead or AliveRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 3.0
Black HouseRated ★ 3.5
Final Destination 5Rated ★ 3.5
Final Destination 2Rated ★ 3.5
Crying FistRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 3.5
The Final DestinationRated ★ 3.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 5.0
Bulletproof MonkRated ★ 3.5
Final Destination 3Rated ★ 3.5
Undisputed III : RedemptionRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0- 18 - Eighteen NoirRated ★ 4.0
Gangster HighRated ★ 5.0
Flash PointRated ★ 4.0
The Next Three DaysRated ★ 3.5