Titles you rated
- Lotus Flower FairyRated ★ 3.5
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 3.5
- Island Village TeacherRated ★ 3.5
- 유희왕 1기Rated ★ 5.0
- Magic Warriors Mir & GaonRated ★ 5.0
- Hwarang Fighter MaruRated ★ 5.0
- Jang Gil SanRated ★ 3.5
Lights and ShadowsRated ★ 4.5
Inspiring GenerationRated ★ 4.5
Friend, Our LegendRated ★ 4.0- BossRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
BloodRated ★ 4.0- BodyguardRated ★ 4.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0