Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.0
LIFERated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5- 유희왕 1기Rated ★ 2.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5- The Future DiaryRated ★ 2.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.0
My Neighbor Seki And Rumi's PhenomenonRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.0