Movies
Ratings
438
ElementalRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0