Titles you rated
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
Search: WWWRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5