Movies
Ratings
266
A Man and a WomanRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 2.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 3.0