Titles you rated
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
PianoRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0