Titles you rated
Extreme JobRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Second ActRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.5
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.5
In Search of FelliniRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Falling Inn LoveRated ★ 1.0
Last ChristmasRated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 2.0
ExitRated ★ 4.5
Score: A Film Music DocumentaryRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Woman in GoldRated ★ 2.5
SpyRated ★ 4.0