Movies
Ratings
91
Sing StreetRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
MapadoRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5