Titles you rated
Ms. Koizumi Loves Ramen NoodlesRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0