Titles you rated
MacheteRated ★ 0.5
Spirited AwayRated ★ 3.0
HostelRated ★ 2.0
American SniperRated ★ 2.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The KingRated ★ 1.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 0.5
Doctor StrangeRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 1.5
Confidential AssignmentRated ★ 0.5
The Hills Have Eyes 2Rated ★ 1.0
VacancyRated ★ 2.5
Hot FuzzRated ★ 0.5
Wrong TurnRated ★ 2.0
The Devil's GameRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.0
Boomerang FamilyRated ★ 0.5