Titles you rated
New HeartRated ★ 2.5
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0- First LoveRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
SnowmanRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.0
Sweet 18Rated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Steal HeartRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
IRISRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 2.5
GiantRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0