Movies
Ratings
95
Lump of SugarRated ★ 3.5
GarfieldRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 0.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0