Titles you rated
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
BloodRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0