Movies
Ratings
261
AquamanRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Justice League: The Flashpoint ParadoxRated ★ 5.0
Batman: Year OneRated ★ 3.0
Like CrazyRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
American MadeRated ★ 3.5
Batman: Assault on ArkhamRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.5