Titles you rated
LUCK KEYRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 1.5
This Means WarRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0