Movies
Ratings
35
HerRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Project AlmanacRated ★ 5.0
PadakRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0