Titles you rated
PassengersRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 0.5
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Il MareRated ★ 3.5
Steal My HeartRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 0.5
Secret SunshineRated ★ 2.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5