Titles you rated
The Hurt LockerRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0