Titles you rated
La La LandRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 2.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0