Movies
Ratings
14
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Love, LiesRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5