Movies
Ratings
48
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Peter PanRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
Rent-a-CatRated ★ 3.5
Miss PotterRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Bread of HappinessRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 5.0
Taare Zameen ParRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0