Movies
Ratings
60
La La LandRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0