Series
Ratings
79
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.5
MonstarRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
My First TimeRated ★ 3.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.5
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
I am Your TeacherRated ★ 2.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
- Banana Actually Season 1Rated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.5
Twenty Years OldRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0