Titles you rated
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
A Bloody AriaRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
MommyRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 5.0
The Last EmperorRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
PoetryRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0