Titles you rated
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.5- Dragon ZakuraRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Mr. BeanRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5