Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 2.5
The VillainessRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 2.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 2.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 2.0
Ex MachinaRated ★ 2.0
Seoul StationRated ★ 1.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 2.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0