Titles you rated
- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5- Kim Dae-jung AgainRated ★ 3.0
Our PresidentRated ★ 3.5
The Man with High HopesRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
Man of MenRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
A Man Called OttoRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 2.0