Titles you rated
The CellRated ★ 3.0
The Addams FamilyRated ★ 3.5
ArgylleRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
RevelationRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The GrinchRated ★ 3.0
The Equalizer 3Rated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.0- Romantic AssassinRated ★ 1.0
The ChildeRated ★ 2.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 1.5