Titles you rated
Fists of LegendRated ★ 2.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 2.0- Operation Chromite: Extended EditionRated ★ 0.5
- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 1.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
The Room Next DoorRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 2.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.0
MinariRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
DuneRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0