Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
ZodiacRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 2.5
The PatriotRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5