Movies
Ratings
15
The InternRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 1.5
The RevenantRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
Lights OutRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0