Titles you rated
Stop Making SenseRated ★ 3.5
Tokyo StoryRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Civil WarRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Maggie Simpson in "The Force Awakens from Its Nap"Rated ★ 3.5
Jack-Jack AttackRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
May DecemberRated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 3.5
Holy MotorsRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 3.0
The Invisible GuestRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 4.5