Titles you rated
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Self/lessRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0