Titles you rated
Cinderella and Four KnightsRated ★ 4.5
Beautiful MindRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Hogu's LoveRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0- Roller coaster 3Rated ★ 5.0